SSD Innovation IT Black NVMe M.2 00-256111 256 GB
Innovation IT 00-256111 256 GB512 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Innovation IT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Innovation IT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Innovation IT Black NVMe M.2 00-256111 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD M2 256GB Innowacja Wydajność NVMe PCIe Retail 00-256111 | 173 zł |
Innovation IT Performance NVMe PCIe 3.0 x 4 | 129 zł |
Innovation It 256gb M.2 Ssd Czarny 00-256111 | 101 zł |
Modyfikacje Innovation IT Black NVMe M.2 00-256111
Ceny na Innovation IT Black NVMe M.2 00-256111 |
---|---|---|---|---|
Innovation IT Black NVMe M.2 00-256111 256 GB | od 101 zł | 3 oferty | ||
Innovation IT Black NVMe M.2 00-512111 512 GB | od 174 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →