SSD Dahua C970 SSD-C970N256G 256 GB
Zdjęcia 8 |
Dahua SSD-C970N256G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dahua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dahua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Dahua C970 SSD-C970N256G
Ceny na Dahua C970 SSD-C970N256G |
---|---|---|---|---|
Dahua C970 SSD-C970N256G 256 GB | od 241 zł | 1 oferta | ||
Dahua C970 SSD-C970N512G 512 GB | od 260 zł | 2 oferty | ||
Dahua C970 SSD-C970N1TB 1 TB | od 422 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →