Karm dla psów Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives 12 kg
od 342 do 355 zł dodaj do listymoje listy |
Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives 12 kg 4 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Hills Prescription Diet
od 75 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, olej, białko, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 270 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: kurczak 22%, wieprzowina, mąka, skrobia, łosoś, tłuszcz, jajko, super premium
od 298 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 318 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 275 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, oleje, tłuszcze, owoce, nasiona, minerały, warzywa, klasa: super premium
od 150 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: białka, zboża, oleje, tłuszcze, jaja, mięso, nasiona, minerały, witaminy, super premium
od 188 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, ryż, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 0.15 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i przetwory mięsne (kurczak 7%), zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, na serce, v sostave: ryż, zboża, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 129 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 302 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: kurczak 22%, wieprzowina, mąka, skrobia, łosoś, tłuszcz, jajko, super premium
od 258 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, kurczak, łosoś, jajka, płatki zbożowe, super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: mięso i produkty mięsne (kurczak), zboża, oleje i tłuszcze, jaja, klasa: super premium
od 332 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, super premium
od 295 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, na serce, v sostave: ryż, zboża, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives
Ceny na Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives |
---|---|---|---|---|
Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives 4 kg | od 163 zł | 1 oferta | ||
Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives 12 kg | od 342 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 312 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: skrobia kukurydziana, hydrolizat wątroby drobiowej, olej, celuloza, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 271 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: ryż 50%, kaczka 37%, tłuszcze, hydrolizat wątroby drobiowej, olej, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kaczka, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 315 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki 69%, odwodnione. mączka rybna 14%, olej rybny, klasa: super premium
od 315 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 385 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż 67%, odwodniony. całe jaja 22%, olej rybny, klasa: super premium
od 269 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: skrobia, białko łososia, tłuszcz z kurczaka, siemię lniane, klasa: super premium
od 271 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mąka rzepakowa, białka, tłuszcze, hydrolizat, skrobia kukurydziana, olej, klasa: super premium
od 349 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 280 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mączka rybna, skrobia, oleje, tłuszcze, białko, algi, klasa: super premium
od 342 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium