Plecak HI-TEC Stone 65L 65 l
Zdjęcia 4 |
HI-TEC Stone 65L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HI-TEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HI-TEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HI-TEC Stone 65L 65 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak turystyczny Hi-Tec Stone 65 l | 252 zł |
Plecak trekkingowy Hi-Tec Stone 65 l | 269 zł |
Plecak Trekkingowy Turystyczny Stone 65 L Hi-tec | 290 zł |
Hi-Tec, Plecak turystyczny, Stone, 65 L, czarny | 349 zł |
Plecak Turystyczny Unisex Dla Dorosłych Stone 65L | 391 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje HI-TEC Stone 65L
Ceny na HI-TEC Stone 65L |
---|---|---|---|---|
HI-TEC Stone 50L 50 l | od 227 zł | 7 oferty | ||
HI-TEC Stone 65L 65 l | od 246 zł | 9 oferty | ||
HI-TEC Stone 75L 75 l | od 260 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →