Рюкзак HI-TEC Felix II 25L 25 л
HI-TEC Felix II 25L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HI-TEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HI-TEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HI-TEC Felix II 25L 25 л
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak turystyczny Hi-Tec Felix II 25 l Niebieski | 139 zł |
Plecak trekkingowy Hi-Tec FELIX II 25L - BLACK/MICRO CHIP | 128 zł |
Plecak Hi-tec Felix II Turystyczny Trekkingowy 25l | 129 zł |
Plecak HI-TEC FELIX II Turystyczny Wielofunkcyjny 25L Niebieski | 170 zł |
Plecak Hi-Tec Felix II 25 (kolor Niebieski) | 170 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →