Opona zimowa Hankook Winter I*Cept RS3 W462 165/60 R15 81T
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Winter I*Cept RS3 W462 165/60 R15 81T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Winter I*Cept RS3 W462 165/60 R15 81T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Hankook 165/60R15 WINTER I*CEPT RS3 W462 81 T XL - opony zimowe 1028 | 413 zł |
Hankook Winter i*cept RS3 (W462) ( 165/60 R15 81T XL 4PR SBL ) 1028427 | 328 zł |
Hankook Winter i*cept RS3 (W462) (165/60 R15 81T) 1028427 | 325 zł |
Hankook Winter i*cept RS3 (W462) ( 165/60 R15 81T XL 4PR SBL ) | 332 zł |
Opony zimowe 165/60R15 81T Winter i*cept RS3 W462 Hankook | 318 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →