Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 165/60 R15 77T
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Krisalp HP3 165/60 R15 77T 165/60 R15 77 T 165/60 R15 81 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Krisalp HP3 165/60 R15 77T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Krisalp HP 3 (165/60 R15 77T) 788169 | 353 zł |
Opona Kleber 165/60R15 Krisalp HP3 77T - opony zimowe 788169 | 327 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 165/60 R15 77T ) 788169 | 364 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 165/60 R15 77T ) | 368 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Krisalp HP3 165/60 R15 77T
Ceny na Kleber Krisalp HP3 165/60 R15 77T |
---|---|---|---|---|
Kleber Krisalp HP3 165/60 R15 77T | od 327 zł | 4 oferty | ||
Kleber Krisalp HP3 165/60 R15 81T | od 431 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →