Зимова шина Fulda Kristall Montero 3 165/60 R15 77T
Відео 1Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Fulda Kristall Montero 3 165/60 R15 77T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Kristall Montero 3 165/60 R15 77T
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fulda Kristall Montero 3 MS - 165/60R15 77T - opony zimowe 545197 | 346 zł |
Opona Fulda 165/60R15 KRISTALL MONTERO 3 77T. - opony zimowe 545197 | 293 zł |
Fulda Kristall Montero 3 ( 165/60 R15 77T ) 545197 | 331 zł |
Fulda Kristall Montero 3 (165/60 R15 77T) 545197 | 309 zł |
Fulda Kristall Montero 3 ( 165/60 R15 77T ) | 399 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →