Opona zimowa Falken Eurowinter HS02 165/60 R15 77T
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS02 165/60 R15 77T 165/60 R15 77 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS02 165/60 R15 77T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Falken 165/60R15 EUROWINTER HS02 77T - opony zimowe 353724 | 282 zł |
Falken EUROWINTER HS02 (165/60 R15 77T) 353724 | 262 zł |
Falken EUROWINTER HS02 ( 165/60 R15 77T BLK ) | 286 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken Eurowinter HS02 165/60 R15 77T
Ceny na Falken Eurowinter HS02 165/60 R15 77T |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS02 165/60 R15 77T | od 262 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →