Opona zimowa Maxxis Arctic Trekker WP-05 165/60 R15 81T
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Arctic Trekker WP-05 165/60 R15 81T 165/60 R15 81 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Arctic Trekker WP-05 165/60 R15 81T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis WP-05 Arctictrekker (165/60 R15 81T) 42253927 | 248 zł |
Maxxis WP-05 Arctictrekker ( 165/60 R15 81T XL ) | 313 zł |
Maxxis WP-05 Arctictrekker ( 165/60 R15 81T XL ) 42253927 | 310 zł |
Modyfikacje Maxxis Arctic Trekker WP-05 165/60 R15 81T
Ceny na Maxxis Arctic Trekker WP-05 165/60 R15 81T |
---|---|---|---|---|
Maxxis Arctic Trekker WP-05 165/60 R15 81T | od 248 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →