Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/55 R16 93V) 1021032 | 542 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/55 R16 93V SBL ) | 603 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/55 R16 93V SBL ) 1020165 | 863 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/55 R16 93V) 1020165 | 668 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/55 R16 93V) 1019321 | 712 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93H | od 575 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V | od 533 zł | 12 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 97Y | od 507 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →