Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/55 R16 93V) 1021032 | 542 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/55 R16 93V SBL ) | 603 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/55 R16 93V SBL ) 1020165 | 863 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/55 R16 93V) 1020165 | 668 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/55 R16 93V) 1019321 | 712 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93H | від 575 zł | 3 пропозиції | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V | від 533 zł | 12 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 97Y | від 456 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →