Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 97Y
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 97Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 97Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/55 R16 97Y XL 4PR SBL ) 1020169 | 545 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/55 R16 97Y) 1020169 | 511 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/55 R16 97Y XL 4PR SBL ) | 551 zł |
Opona Hankook 215/55R16 K125 XL 97Y - opony letnie 1020169 | 466 zł |
Opony letnie 215/55R16 97Y Ventus Prime3 K125 Hankook 2023 | 456 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 97Y
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 97Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93H | od 575 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V | od 533 zł | 12 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 97Y | od 456 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →