Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93H
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/55 R16 93H) 1021030 | 575 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/55 R16 93H 4PR SBL ) 1021030 | 1 490 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/55 R16 93H 4PR SBL ) | 1 509 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93H
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93H | od 575 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93V | od 542 zł | 12 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 97Y | od 456 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →