Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus ( 215/55 R16 93V 4PR ) 18304NX | 422 zł |
Nexen N blue HD Plus (215/55 R16 93V) 16720NX | 450 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/55 R16 93V 4PR ) | 467 zł |
Opona Nexen 215/55R16 NBLUE HD PLUS 93V - opony letnie 13879NX | 362 zł |
Opona letnia NEXEN N`BLUE HD PLUS 215/55R16 93V | 357 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V | od 353 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →