Літня шина Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus ( 215/55 R16 93V 4PR ) 18304NX | 422 zł |
Nexen N blue HD Plus (215/55 R16 93V) 16720NX | 450 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/55 R16 93V 4PR ) | 467 zł |
Opona Nexen 215/55R16 NBLUE HD PLUS 93V - opony letnie 13879NX | 362 zł |
Opona letnia NEXEN N`BLUE HD PLUS 215/55R16 93V | 357 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V | від 353 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →