Літня шина Debica Presto HP2 215/55 R16 93V
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto HP2 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto HP2 215/55 R16 93V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Debica Presto HP 2 (215/55 R16 93V) 542402 | 389 zł |
Debica Presto HP 2 ( 215/55 R16 93V ) | 389 zł |
Opona Dębica 215/55R16 PRESTO HP 2 93 V - opony letnie 542402 | 395 zł |
Opona letnia DĘBICA PRESTO HP2 215/55R16 93V | 412 zł |
Відеоогляди
Модификації Debica Presto HP2 215/55 R16 93V
Ціни на Debica Presto HP2 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Debica Presto HP2 215/55 R16 93V | від 389 zł | 5 пропозицій | ||
Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y | від 389 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →