Opona letnia Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 93V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 93V
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE KUMHO 215/55 R16 93V ECSTA HS52 2337503 | 618 zł |
Kumho Ecsta HS52 ( 215/55 R16 93V 4PR ) 2305383 | 423 zł |
Kumho Ecsta HS52 (215/55 R16 93V) 2305383 | 447 zł |
Kumho Ecsta HS52 ( 215/55 R16 93V 4PR ) | 439 zł |
Opona Kumho 215/55R16 HS52 93V - opony letnie 2305383 | 374 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 93V
Ceny na Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 93V | od 374 zł | 8 oferty | ||
Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 97W | od 430 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →