Opona letnia Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/60 R14 86H
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/60 R14 86H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/60 R14 86H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE HANKOOK 195/60 R14 86H K435 KINERGY ECO 2 1021179 | 421 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 (195/60 R14 86H) 1021179 | 368 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 195/60 R14 86H 4PR SBL ) | 379 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 195/60 R14 86H 4PR SBL ) 1021179 | 375 zł |
Opony letnie 195/60R14 86H Kinergy eco2 K435 Hankook 2023 | 315 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →