Bateria wodociągowa Grohe Gloucester 30422000
Zdjęcia 17 |
Grohe Gloucester 30422000 |
|
FastFixation Plus to system szybkiego montażu (bez użycia narzędzi).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Gloucester 30422000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GROHE Gloucester 30422000 armatura kuchenna wylot C zakres obrotu 360 wyci | 1 012 zł |
GROHE 30422000 Gloucester Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN 15 | 1 110 zł |
Grohe Gloucester Bateria Srebrny 685 x 275 x 75 cm 347 kg 30422DC0 | 1 411 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →