Bateria wodociągowa Grohe Eurocube 23138000
Grohe Eurocube 23138000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Eurocube 23138000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GROHE Eurocube Jednouchwytowa bateria bidetowa DN 15 Rozmiar S 23138000 | 734 zł |
Bateria Bidetowa Eurocube 23138000 Grohe | 833 zł |
GROHE 23138000 Eurocube Bidet mixer 1/2"S-Size | 819 zł |
Grohe Eurocube Bateria bidetowa z zestawem odpływowym chrom 23138000 - odb | 728 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Grohe Eurocube 23138:
- Aerator obrotowy
PolecamyPorównaj w tabeli →