Wózek Graco Breaze Lite 2
Wideo 1Zdjęcia 29 |
Graco Breaze Lite 2
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie
Szerokość podwozia:55 cm
Waga po złożeniu:6.5 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Graco Breaze Lite 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Graco Breaze Lite 2 Couture Ferna zielony DZI-WPO-GRC-038 | 419 zł |
Graco, Breaze Lite 2, wózek spacerowy, Hummingbird | 541 zł |
Graco, Breaze Lite 2, wózek spacerowy, Couture Fern | 468 zł |
Graco, Breaze Lite 2, wózek spacerowy, Coutur Fern | 535 zł |
Graco, Breaze Lite 2, wózek spacerowy, Black | 468 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →