Візочок Graco Breaze Lite 2
Відео 1Фото 29 |
Graco Breaze Lite 2
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка
Ширина шасі:55 см
Вага в зборі:6.5 кг
Всі характеристики
Купити Graco Breaze Lite 2
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Graco Breaze Lite 2 Couture Ferna zielony DZI-WPO-GRC-038 | 419 zł |
Graco, Wózek, Breaze Lite 2 Couture Fern | 458 zł |
Graco, Breaze Lite 2, wózek spacerowy, Hummingbird | 541 zł |
Graco, Wózek, Breaze Lite 2 Black | 460 zł |
Graco, Wózek, Breaze Lite 2 Hummingbird | 429 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →