Karta pamięci GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 128 GB
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 A2 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 128 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram Irdm Uhs-I U3 5908267961346 Karta Pamięci Czarny 128 GB | 79 zł |
GOODRAM IRDM | 119 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSD IRDM 128GB UHS-I U3 A2 + adapter SFGODMD128M | 81 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDXC, IR-M2AA-1280R12 A2, UHS-1, U3, V30 128GB | 90 zł |
GOODRAM micro SDXC IRDM 128GB V30 A2 (UHS I U3) + adapter RF-SDMIC-GR-112 | 81 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2
Ceny na GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 32 GB | od 24 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 64 GB | od 40 zł | 19 oferty | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 128 GB | od 55 zł | 21 oferta | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 256 GB | od 120 zł | 16 oferty | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 512 GB | od 272 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →