Karta pamięci GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 32 GB (M1A0-0320R12)
Zdjęcia 5 |
GOODRAM microSDHC 60 Mb/s Class 10 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 32 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram Micro SD C10 - Karta pamięci Micro SDHC 32 GB | 74 zł |
Karta pamięci GOODRAM M1A0-0320R12, microSD, 32 GB | 30 zł |
Karta pamięci GOODRAM M1A0 microSDHC 32GB | 25 zł |
Karta pamięci GOODRAM M1A0 microSDHC 32GB M1A0-0320R12 | 25 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10
Ceny na GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 16 GB | od 14 zł | 4 oferty | ||
GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 32 GB | od 14 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 64 GB | od 81 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →