Karta pamięci GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 GB (M1A4-1280R12)
GOODRAM M1A4 All in One microSDXC 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram Micro SD Class 10 128GB Adap Czytnik Tarj 5908267930298 | 67 zł |
GOODRAM 128GB microSDXC class 10 UHS I + adapter + czytnik RF-SDMIC-GR-100 | 50 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDXC 128GB + Czytnik | 50 zł |
Karta pamięci 128GB + adapter + czytnik microSDXC, UHS-1, U1 GOODRAM M1A4- | 47 zł |
Karta pamięci z adapterem i czytnikiem kart GoodRam All in one M1A4-1280R1 | 85 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje GOODRAM M1A4 All in One microSD
Ceny na GOODRAM M1A4 All in One microSD |
---|---|---|---|---|
GOODRAM M1A4 All in One microSD 32 GB | od 23 zł | 13 oferty | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 64 GB | od 25 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 GB | od 47 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →