Карта пам'яті GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 ГБ (M1A4-1280R12)
GOODRAM M1A4 All in One microSDXC 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 ГБ
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodram Micro SD Class 10 128GB Adap Czytnik Tarj 5908267930298 | 67 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDXC 128GB + Czytnik | 50 zł |
GOODRAM 128GB microSDXC class 10 UHS I + adapter + czytnik RF-SDMIC-GR-100 | 50 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDXC 128GB + Czytnik | 50 zł |
GoodRam Karta pamięci z adapterem i czytnikiem kart GoodRam All in one M1A | 70 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації GOODRAM M1A4 All in One microSD
Ціни на GOODRAM M1A4 All in One microSD |
---|---|---|---|---|
GOODRAM M1A4 All in One microSD 32 ГБ | від 23 zł | 13 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 64 ГБ | від 25 zł | 14 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 ГБ | від 47 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →