Pamięć RAM GOODRAM IRDM X DDR4 2x16Gb IR-X3200D464L16A/32GD
Zdjęcia 3 |
GOODRAM IR-X3200D464L16A/32GD 3000 MHz CL16 3200 MHz CL16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM X DDR4 2x16Gb IR-X3200D464L16A/32GD
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOODRAM DDR4 32 GB 3200 CL16 Dual IRDM X Black IR-X3200D464L16A32GDC | 288 zł |
GOODRAM Pamięć DDR4 IRDM X 32GB/3200 (2*16GB)16-20-20 Czarna SAGOD4G3232IX | 285 zł |
GOODRAM IRDM X 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-GR-016 | 294 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm X 32GB 3200MHz | 358 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm X 32GB 3200MHz | 358 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje GOODRAM IRDM X DDR4 2x16Gb
Ceny na GOODRAM IRDM X DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM X DDR4 2x16Gb IR-X3000D464L16/32GDC | od 460 zł | 3 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 2x16Gb IR-X3200D464L16A/32GD | od 285 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →