Pamięć RAM GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x16Gb IRG-56D5L30S/32GDC
Zdjęcia 16 |
GOODRAM IRG-56D5L30S/32GDC |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x16Gb IRG-56D5L30S/32GDC
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
goodram - IRDM RGB DDR5 zestaw 2 x 16 GB 5600 MHz CL30 SR DIMM RGB - pamię | 599 zł |
GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 32GB(2*16GB) /5600 CL30 BLACK RGB SAGOD503256IL20 | 591 zł |
GOODRAM IRDM RGB 32GB [2x16GB 5600MHz DDR5 CL30 DIMM] RD-DDR5-GR-017 | 605 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM RGB DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz | 593 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM RGB DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz | 593 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x16Gb IRG-56D5L30S/32GDC | od 553 zł | 13 oferty | ||
GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x16Gb IRG-60D5L30S/32GDC | od 597 zł | 11 oferty | ||
GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x16Gb IRG-64D5L32S/32GDC | od 619 zł | 9 oferty | ||
GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x16Gb IRG-68D5L34S/32GDC | od 709 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →