Pamięć RAM GOODRAM IRDM PRO DDR4 DEEP 1x8Gb IRP-K3600D4V64L18S/8G
Zdjęcia 5 |
GOODRAM IRP-K3600D4V64L18S/8G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM PRO DDR4 DEEP 1x8Gb IRP-K3600D4V64L18S/8G
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram IRDM Pro Moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz IRP-K3600D4V64L | 101 zł |
GOODRAM IRDM Pro 8GB [1x8GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] Deep Black RD-DDR4360- | 101 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM Pro 8GB 3600MHz Deep Black | 106 zł |
GoodRam IRDM PRO DDR4 8GB 3600 CL18 Deep Black Czarny | 110 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →