Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4 2x4Gb IR-2400D464L15S/8GDC
GOODRAM IR-2400D464L15S/8GDC 2400 MHz CL15 2400 MHz CL17 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM DDR4 2x4Gb IR-2400D464L15S/8GDC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM GOODRAM IRDM 8GB (2x4GB) 2400MHz Blue | 190 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM 8GB (2x4GB) 2400MHz Blue IR-B2400D464L15S/8GD | 190 zł |
Modyfikacje GOODRAM IRDM DDR4 2x4Gb
Ceny na GOODRAM IRDM DDR4 2x4Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM DDR4 2x4Gb IR-2400D464L15S/8GDC | od 190 zł | 3 oferty | ||
GOODRAM IRDM DDR4 2x4Gb IR-2400D464L17S/8GDC | od 130 zł | 3 oferty |
Polecamy