Pamięć RAM GOODRAM DDR5 1x16Gb GR5600D564L46S/16G
Zdjęcia 4 |
GOODRAM GR5600D564L46S/16G 4800 MHz CL40 5600 MHz CL46 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR5 1x16Gb GR5600D564L46S/16G
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM GoodRam GR5600D564L46S/16G CL46 16 GB DDR5 | 259 zł |
Pamięć RAM GOODRAM GR5600D564L46S 16GB 5600MHz | 249 zł |
Pamięć RAM GOODRAM GR5600D564L46S 16GB 5600MHz GR5600D564L46S 16G | 259 zł |
GoodRam DDR5 16GB 5600 CL46 Czarny | 249 zł |
Pamięć RAM GoodRam GR5600D564L46S/16G CL46 16 GB DDR5 | 255 zł |
GoodRam DDR5 16GB 5600 CL46 Czarny | 259 zł |
Modyfikacje GOODRAM DDR5 1x16Gb
Ceny na GOODRAM DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR5 1x16Gb GR4800D564L40S/16G | od 211 zł | 17 oferty | ||
GOODRAM DDR5 1x16Gb GR5600D564L46S/16G | od 249 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →