Opona letnia Gislaved Ultra*Speed 2 195/65 R15 91V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Gislaved Ultra*Speed 2 195/65 R15 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gislaved 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gislaved.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gislaved Ultra*Speed 2 195/65 R15 91V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gislaved Ultra*Speed 2 (195/65 R15 91V) 03412930000 | 513 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 195/65 R15 91V EVc ) | 439 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 195/65 R15 91V EVc ) 03412930000 | 434 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gislaved Ultra*Speed 2 195/65 R15 91V
Ceny na Gislaved Ultra*Speed 2 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Gislaved Ultra*Speed 2 195/65 R15 91H | od 286 zł | 4 oferty | ||
Gislaved Ultra*Speed 2 195/65 R15 91V | od 434 zł | 3 oferty | ||
Gislaved Ultra*Speed 2 195/65 R15 95T | od 465 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →