Opona letnia Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95T
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 (195/65 R15 95T) 13373 | 505 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 195/65 R15 95T XL ) | 502 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 195/65 R15 95T XL ) 13373 | 496 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95T
Ceny na Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 91H | od 331 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 91T | od 325 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 91V | od 342 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95H | od 372 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95T | od 496 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →