Nóż turystyczny Ganzo G7453-WS
Zdjęcia 9 |
Ganzo G7453-WS |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ganzo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ganzo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ganzo G7453-WS
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż składany Ganzo G7453P-BK-WS z gwizdkiem (G7453P-BK-WS) | 105 zł |
Nóż składany Ganzo G7453-OR-WS z gwizdkiem | 102 zł |
Ganzo / Firebird Nóż składany Ganzo G7453-OR-WS z gwizdkiem | 143 zł |
Ganzo - Nóż składany EDC G7453 - G-lock - 440C - G7453-OR-WS | 119 zł |
Nóż składany Ganzo G7453-OR-WS z gwizdkiem RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | 119 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości noża / multitoola Ganzo G7453-WS:
- Gwizdek na smycz
Modyfikacje modelu:
- Model G7453P-WS — kompozytowa struktura rękojeści
PolecamyPorównaj w tabeli →