Nóż turystyczny Ganzo G746-1
Zdjęcia 6 |
Ganzo G746-1 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ganzo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ganzo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ganzo G746-1
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ganzo Nóż G746 kolor uchwytu pomarańczowy - długość ostrza 85 cm - rodzaj | 109 zł |
Nóż składany Ganzo G746-1-BK czarny (G746-1-BK) | 89 zł |
Ganzo, Nóż, G746-1 BK | 109 zł |
Ganzo / Firebird Nóż składany Ganzo G746-1-OR pomarańczowy | 131 zł |
Nóż składany Ganzo G746-1-OR pomarańczowy | 131 zł |
Nóż składany Ganzo G746-1-OR pomarańczowy (G746-1-OR) | 89 zł |
Nóż składany Ganzo G746-1-OR pomarańczowy | 109 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →