Похідний ніж Ganzo G7453-WS
Фото 9 |
Ganzo G7453-WS |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo G7453-WS
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nóż składany Ganzo G7453P-BK-WS z gwizdkiem (G7453P-BK-WS) | 105 zł |
Nóż składany Ganzo G7453-OR-WS z gwizdkiem | 102 zł |
Ganzo / Firebird Nóż składany Ganzo G7453-OR-WS z gwizdkiem | 143 zł |
Ganzo - Nóż składany EDC G7453 - G-lock - 440C - G7453-OR-WS | 119 zł |
Nóż składany Ganzo G7453-OR-WS z gwizdkiem RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | 119 zł |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості ножа / мультитула Ganzo G7453-WS:
- Свисток на темляке
Модифікації моделі:
- Модель G7453P-WS – композитна структура рукоятки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →