Multitool Ganzo G104S
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Ganzo G104S |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ganzo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ganzo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ganzo G104S
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ganzo Narzędzie wielofunkcyjne G104s G104-S | 47 zł |
Multitool Ganzo G104-S (G104-S / G2015S) | 38 zł |
Multitool Ganzo G104-S (G104-S / G2015S) KOL.265-031 | 47 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne multitool Ganzo G104-S | 46 zł |
Ganzo - Narzędzie wielofunkcyjne - G104-S | 47 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne multitool Ganzo G104-S RATY 0 | PayPo | GRATIS WY | 47 zł |
Ganzo Multi Tool G104-S G2015S Materiał ostrza 440C | 75 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →