Nóż turystyczny Ganzo G740
Wideo 9Zdjęcia 13 |
Ganzo G740 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ganzo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ganzo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ganzo G740
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ganzo Nóż G740 kolor uchwytu zielony - długość ostrza 95 cm - rodzaj zamkn | 129 zł |
Nóż składany Ganzo G740-GR (265-325) | 105 zł |
Nóż Składany Ganzo G740-Gr Kieszonkowy Edc Taktyczny | 129 zł |
Ganzo Nóż składany G740-BK | 155 zł |
Nóż składany Ganzo Firebird F740-BK (F740-BK / G740-BK) | 105 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →