Nóż turystyczny Ganzo D727M
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Ganzo D727M |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ganzo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ganzo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ganzo D727M
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż składany Ganzo D727M-BK czarny (265-256) | 162 zł |
Nóż Składany Ganzo D727M-Bk Czarny | 199 zł |
Ganzo - Nóż składany EDC D727M-GR - G-Lock - D727M-GR | 199 zł |
Nóż składany Ganzo D727M-GR zielony | 239 zł |
Nóż Składany Ganzo D727M-Gr Zielony | 199 zł |
Ganzo - Nóż składany EDC D727M-BK - G-Lock - D727M-BK | 199 zł |
Nóż składany Ganzo D727M-BK czarny | 239 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →