Nóż turystyczny Ganzo G616
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Ganzo G616 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ganzo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ganzo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ganzo G616
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż składany Ganzo G616 (F616/ G616) | 29 zł |
Ganzo - Nóż składany EDC - Czarny - G616 | 36 zł |
Nóż składany Ganzo G616 RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT DO 100 DNI | 36 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →