Pamięć RAM G.Skill Trident X DDR3 F3-2400C11Q-32GXM
Wideo 13Zdjęcia 3 | 598 zł Kup! Pamięć G.Skill RipjawsX, DDR3, 32 GB, 2400MHz, CL11 (F3-2400C11Q-32GXM)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
G.Skill F3-2400C11Q-32GXM |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Trident X DDR3
Ceny na G.Skill Trident X DDR3 |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident X DDR3 F3-2400C10Q-32GTX | od 731 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Trident X DDR3 F3-2400C10D-16GTX | od 374 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Trident X DDR3 F3-2400C11Q-32GXM | od 598 zł | 1 oferta |
Polecamy