Pamięć RAM G.Skill Ares DDR3 2x4Gb F3-2400C11D-8GAB
Wideo 11Zdjęcia 7 | 164 zł Kup! Pamięć G.Skill Ares, DDR3, 8 GB, 2400MHz, CL11 (F3-2400C11D-8GAB)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
G.Skill F3-2400C11D-8GAB |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Ares DDR3 2x4Gb
Ceny na G.Skill Ares DDR3 2x4Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ares DDR3 2x4Gb F3-1600C9D-8GAB | od 140 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ares DDR3 2x4Gb F3-1600C9D-8GAO | od 140 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ares DDR3 2x4Gb F3-2400C11D-8GAB | od 164 zł | 1 oferta |
Polecamy