Оперативна пам'ять G.Skill Ares DDR3 2x4Gb F3-2400C11D-8GAB
Відео 11Фото 7 | 164 zł Купити! Pamięć G.Skill Ares, DDR3, 8 GB, 2400MHz, CL11 (F3-2400C11D-8GAB)Morele.netДоставка: по Польщі Поскаржитись |
G.Skill F3-2400C11D-8GAB |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ares DDR3 2x4Gb
Ціни на G.Skill Ares DDR3 2x4Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ares DDR3 2x4Gb F3-1600C9D-8GAB | від 140 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ares DDR3 2x4Gb F3-1600C9D-8GAO | від 140 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ares DDR3 2x4Gb F3-2400C11D-8GAB | від 164 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо