Agregat prądotwórczy Fogo FH 8000T
Fogo FH 8000T |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fogo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fogo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fogo FH 8000T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy trójfazowy Fogo FH 8000 TRA AVR | 10 778 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FH-8000TR 3500 W / 7000 VA Honda GX 390 FOGO | 8 741 zł |
Agregat prądotwórczy trójfazowy Fogo FH 8000 T | 7 889 zł |
Agregat prądotwórczy trójfazowy Fogo FH 8000 TE | 9 214 zł |
Agregat prądotwórczy trójfazowy Fogo FH 8000 TR AVR | 8 078 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model FH 8000T - typ rozruchu ręcznego
- Model FH 8000ET - start z rozrusznikiem elektrycznym
PolecamyPorównaj w tabeli →