Електрогенератор Fogo FH 8000T
Fogo FH 8000T |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fogo FH 8000T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Agregat prądotwórczy trójfazowy Fogo FH 8000 T | 7 889 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FH-8000TR 3500W / 7000VA Honda GX 390 FOGO | 9 686 zł |
Agregat prądotwórczy trójfazowy Fogo FH 8000 TE | 9 214 zł |
Agregat prądotwórczy trójfazowy Fogo FH 8000 TR AVR | 8 078 zł |
Agregat prądotwórczy trójfazowy Fogo FH 8000 TRA AVR | 10 778 zł |
Модифікації моделі:
- Модель FH 8000T — ручний тип запуску
- Модель FH 8000ET — запуск за допомогою електростартера
РекомендуємоПорівняти в таблиці →