Śpiwór Ferrino Yukon SQ +10
Zdjęcia 3 |
Ferrino Yukon SQ +10 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Yukon SQ +10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Yukon SQ śpiwór unisex dla dorosłych niebieski rozmiar uniwersalny | 263 zł |
Śpiwór Ferrino Yukon SQ blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 250 zł |
Śpiwór Ferrino Yukon SQ blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 250 zł |
Umieszczenie pioruna:
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
PolecamyPorównaj w tabeli →