Śpiwór Spokey Polaris 350 (928462)
Zdjęcia 12 |
Spokey Polaris 350 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spokey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spokey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spokey Polaris 350
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór SPOKEY Polaris 350 Czarny | 200 zł |
Spokey Polaris 350 śpiwór BK | 200 zł |
Śpiwór Spokey Polaris 250 230 cm mumia zimowy | 200 zł |
Spokey, Śpiwór BK, Polaris, czarny, 230x75 cm | 200 zł |
Spokey Polaris Sleeping Bag Czarny 230 x 75 cm | 243 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →