Plecak Ferrino Finisterre 30L Lady 30 l
Zdjęcia 6 |
Ferrino Finisterre 30L Lady 30 l40 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Finisterre 30L Lady 30 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FERRINO Backpack Finisterre 30 Lady Plecak Teal Multicolore 30 l Unisex-Do | 520 zł |
Ferrino Ferrino Finisterre Lady 30 Blue Outdoor plecak Blue 75744-2022MTT | 620 zł |
Plecak turystyczny damski Ferrino Finisterre Lady 30 l teal | WYSYŁKA W 24 | 540 zł |
Ferrino Finisterre 30l Backpack Zielony | 496 zł |
Ferrino Finisterre Lady Plecak 75576IVV | 574 zł |
Modyfikacje Ferrino Finisterre 30L Lady
Ceny na Ferrino Finisterre 30L Lady |
---|---|---|---|---|
Ferrino Finisterre 30L Lady 30 l | od 496 zł | 5 oferty | ||
Ferrino Finisterre 40 Lady 40 l | od 534 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →