Karm dla psów Farmina Pumpkin Puppy Mini Lamb/Blueberry 2.5 kg
Zamknij
Menu
Farmina Pumpkin Puppy Mini Lamb/Blueberry 2.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Farmina Pumpkin Puppy Mini Lamb/Blueberry 2.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Farmina Farmina N&D GF Pumpkin Lamb Blueberry PUPPY Mini 2,5kg - sucha karFarmina N&D GF Pumpkin Lamb Blueberry PUPPY Mini 2,5kg - sucha karma dla szczeniąt ras małych Jagnięcina 2,5kg Max&mrau.plZłóż skargę | 107 zł |
N&D Farmina FARMINA N&D Dog PUMPKIN Puppy Mini Jagnięcina, dynia i borówkaFarmina N&D LG Puppy Mini Pumpkin Lamb & Blueberry to karma, która zaspokoi potrzeby żywieniowe szczeniąt i młodych psów mały... więcejch ras. Pokarm który zapewni ulubieńcowi zrównoważony wzrost i dostarczy mu wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Karma zawierająca jagnięcinę, dynię i borówkę amerykańską: Lekkostrawną jagnięcina - składnik dostarczający psu wysokiej jakości białka zwierzęcego. Jagnięcina to mięso cenione za właściwości hypoalergiczne, polecane zwierzętom z delikatnym żołądkiem i psom alergikom. Dynia - posiada niski indeks glikemiczny. Jest żródło Beta-karotenu (witaminy A) i innych naturalnych antyoksydantów. Wspomaga układ odpornościowy szczenięcia i pomaga zwalczać wolne rodniki (działanie przeciwnowotwor Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 90 zł |
Farmina N&D Dog Puppy Mini Lamb&Blueberry D 2,5kgFarmina N&D Dog Puppy Mini Pumpkin Lamb& Blu 2,5kg
Mięsożer Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 150 zł |
FARMINA N&D GF Pumpkin Lamb & Blueberry Puppy Mini 2.5 kg dla szczPełnoporcjowa karma dla szczeniąt i ciężarnych lub karmiących suk z jagnięciną, dynią i dodatkiem jagód.
Karma jest bezzbożow... więceja, nie zawiera sztucznych dodatków.
Skład Fera.plZłóż skargę | 107 zł |
Farmina N&D Pumpkin Grain Free canine LAMB & BLUEBERRY PUPPY MINI KARMA SULamb & Blueberry Puppy Receptura jagnięcina, dynia i jagoda. Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt i ciężarnych lub karmiących su... więcejk. Przeznaczenie: Pełnoporcjowa ... EmpikZłóż skargę | 108 zł |
Seria Farmina Pumpkin
od 107 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 48%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, dynia, jabłko, super premium
od 214 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 48%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 179 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka, dynia, granat, super premium
od 100 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 42%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 194 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, dynia, jabłko, super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.14 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, dynia, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, super premium
od 282 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 42%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka, dynia, granat, super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.14 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, dynia, melon, super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik, dynia, jabłko, klasa: super premium
od 185 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka, granat, dynia, witaminy, suszone warzywa i owoce, super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, dynia, klasa: super premium
od 31 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, super premium
od 45 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 42%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 117 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, dynia, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso z dzika, śledzie, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, jabłko, super premium
Modyfikacje Farmina Pumpkin Puppy Mini Lamb/Blueberry
Ceny na Farmina Pumpkin Puppy Mini Lamb/Blueberry |
---|---|---|---|---|
Farmina Pumpkin Puppy Mini Lamb/Blueberry 0.8 kg | od 46 zł | 4 oferty | ||
Farmina Pumpkin Puppy Mini Lamb/Blueberry 2.5 kg | od 90 zł | 5 oferty | ||
Farmina Pumpkin Puppy Mini Lamb/Blueberry 7 kg | od 203 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 116 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, granat, klasa: super premium
od 133 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, dynia, granat, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: dorsz, dynia, melon, klasa: super premium
od 101 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 98 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium